Telefon

+420 607 187 679

E-mail

la.lova@seznam.cz

Dočasná otevírací doba

Pouze po telefonické domluvě

Přírodní řešení pro Vaše vlasy je NATULIQUE

Profesionální a přírodní barvy. To jsou právě NATULIQUE. Informace ohledně kadeřnictví s přírodní kosmetikou naleznete ZDE. Přírodní barvy umožňují jemné probarvení a navíc dodávají vlasům extra výživu. Tyto barvy obsahují extrakt ze slunečnicových semínek, jojobový olej a olej z meruňkových semínek. Krátké zrzavé vlasy Možná si říkáte, že permanentní barva na organickém základu nelze, avšak NATULIQUE je tomu důkazem, že ano. Žádný zápach, žádné nepohodlí – 100 % bez amoniaku a parabenů. Navíc dodávají maximum lesku a 100% krytí bílých vlasů. HARMONIE A SOULAD S PŘÍRODOU Skvělý kadeřník dokáže vykouzlit skvělý účes a navíc navodit takovou atmosféru, ze které budete mít perfektní pocit a odcházet uvolnění. Barvení není jenom o tom nanést barvu, je to celá řada procesu pro Vás a Vaše pohodlí. Jedna z věcí je vytvoření těchto skvělých barev a další věc je pak samotná aplikace. Chci ať se v mém salónu cítíte jako bohyně a odcházíte s příjemným pocitem, že jste pro sebe udělali něco výjimečného.

Blond krátké vlasy

BIOCERT 360 NATULIQUE se drží standardu 360 BIOCERT. Klade nejvyšší důraz na požadavky v kosmetickém oboru, a proto takto označené výrobky garantují jejich čistotu a nezávadnost při výrobě vzhledem k životnímu prostředí, a samozřejmostí je organický původ a jejich ekologická kvalita. VŠECHNY ingredience jsou pod PŘÍSNOU kontrolou.


Přírodní barvy Natulique

Tento standard garantuje ze 95% složek MUSÍ pocházet z přírodních zdrojů. Také zaručuje, že všechny výrobky jsou bez parabenů a GMO, neobsahuje žádné syntetické konzervanty a microbreads. Musí být biologicky rozložitelné a recyklovatelné. Navíc esenciální oleje musí být destilovány parou a lisované za studena. Výrobky NEJSOU testované na zvířatech a při jejich výrobě se nikdy nevyužívá práce dětí. NATULIQUE se snaží využívat ekologické řešení při výrobě, balené a samotné tvorbě. Využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu balení. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů. Zodpovědnost vůči životnímu prostředí společnost NATULIQUE bere velmi vážně. Můžete se podívat i na náš facebook, kde naleznete spoustu informací a fotek pro čerpání inspirace.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *